Co to jest obraz 3D? Jest to zdecydowanie iluzja! Zwykły obraz podziwia się stojąc dokładnie naprzeciw ściany. Obrazy w naszej galerii trzeba podziwiać stojąc pod odpowiednim kątem. Tajemnica polega na przemyślanej grze światła, perspektywy, cieni a także obliczeń matematycznych= to wszystko tworzy iluzję optyczną. Tak wykonane rysunki, umieszczone na płaskiej powierzchni, na pierwszy rzut oka nie robią większego wrażenia. Jednak wszystko się zmienia, gdy staniemy w konkretnym, wyznaczonym przez nas punkcie. Wtedy ukaże nam się iluzja przestrzeni, sugerująca, że jesteśmy jej częścią. Gdy skierujemy aparat na dzieło pod odpowiednim kątem to obraz nabiera kształtów, wymiarów i daje iluzję przestrzennego rysunku. Daje to niepowtarzalny efekt, idealny by uwiecznić na zdjęciu i pochwalić się wszystkim!

To właśnie w Giżycku znajdziesz największą kolekcję obrazów 3D w Polsce. Nasze interaktywne obrazy pozwolą ci stworzyć unikalne i wyjątkowe zdjęcia z twoim udziałem. Baw się wyjątkowo, wykreuj swój świat na nowo.Wchodząc w interakcję ciesz się niezwykłym doświadczeniem ożywiania obrazów. Stań się częścią sztuki 3D wraz z rodziną i przyjaciółmi. Daj się ponieść iluzji! Kilkanaście obrazów daje co najmniej półtorej godziny niecodziennej zabawy.

Galeria Iluzji to prawdziwa mekka dla miłośników zdjęć i świetnej zabawy. Galeria Iluzji 3D to wystawa, która pozwoli ci wykonać fotki w zupełnie niecodziennych, abstrakcyjnych wręcz niemożliwych sceneriach! Oprócz obrazów 3D znajdziesz również inne ciekawe instalacje, które będą dopełniać Twój profil na FB czy IG 🙂 Na swojej drodze spotkasz wiele atrakcji takich jak kalejdoskop zmieniający definicję nieskończoności czy lewitowanie gdzie bez problemu uniesiesz się ponad ziemię. Ponad 50 atrakcji dla osób w każdym wieku w jednym miejscu!